MIstrovské zápasy našeho družstva
Přidal/a Franta Schropfer dne June 04 2017 20:11:20
V předpsledním zápase Krajského přeboru Olomouckého kraje jsme na domácím hřišti přivítali v sobotu 3.6. družstvo 1.FC Viktoria Přerov B. Hráči z Viktorky byly ročníku 2004 (tedy opravdu B) a na hřišti to bylo poznat - naši borci (byť ve velmi neúplné sestavě, bez brankáře atd.) poměrně jednoznačně zvítězili 7 : 0 po poločase 3 : 0. Soupeři nedali příliš šancí ohrozit náhradního brankáře, kterým byl Mara Cagaš. A ty akce, které šli až na něj, bravurně zvládl. Díky našemu vítězství a ostatním výsledkům v soutěži jsme se posunuli na 11.místo soutěže a budeme bojovat o jeho udržení.

FC Želatovice - 1.FC Přerov ,,B“ 7 : 0 ( 3 : 0 )
Góly: Sehnálek 2, Piska 2, Koláček, Schröpfer, Rychlík D.
Nahrávky : Piska 3, Sehnálek 2, Lysák R.
Sestava : Cagaš M. – Král, Rychlík D., Schröpfer, Zbořil – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska - Lysák R., Haluzík
Střídající hráč: Macháček

Přerov proti nám tentokrát nemohl postavit hráče U15 a U14, kteří hráli žákovskou ligu s Uničovem a tak nám byla soupeřem U13. Nutno uznat, že mladý tým Přerova byl snaživým soupeřem, ale postupem času se ukazovala fyzická převaha našeho týmu, která spolu s produktivitou znamenala naše vítězství. Pochválit musím Marka Cagaše, neboť při absenci gólmanů zaujal tuto nelehkou pozici a vedl si výborně.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykleZDE

Poslední zápas tohoto ročníku předehráváme ve středu 7.6.2017 ve Šternberku, začátek zápasu je v 16:00 hodin, na zápas jedeme společně s mladšími žáky autobusem, odjezd ve 14:00 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky dle rozpisu.

Ve čtvrtek 8.6. je trénink zrušen, poslední trénink je v úterý 13.6., v sobotu 17.6. od 16:00 hodin je na hřišti ukončení sezony, rodiče jsou na něj srdečně zváni ...