Mistrovský zápas se Slavoninem - doma
Přidal/a Franta Schropfer dne May 21 2017 19:31:07
V sobotu 20.5.2017 jsme přivítali na domácím hřišti soupeře ze Slavonína a nebyl to právě nejlepší zápas, co nás potkal .... Nemoc několika hráčů základní sestavy, nemoc řady mladších žáků, kteří nám vypomáhají nakonec do základní sestavy přivedla hráče ročníku 2005 - tedy začínající mladší žáky. Po poločase jsme 1 : 4 jsme celý zápas prohráli 1 : 7 - rozdíl 4 let u hráčů se nepochybně musel na herní kvalitě projevit.

FC Želatovice - Fotbal Slavonín 1 : 7 ( 1 : 4 )
Gól: Sehnálek
Nahrávka : Rychlík D.
Sestava : Navrátil M. – Král, Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Cagaš M., Lysák R. – Zbořil, Ťapťuch
Střídající hráči : Hrubča, Ležák, Hiksch

Ve značně oslabené sestavě, ve které chyběli nemocní Gardián, Piska, Haluzík, Rychlík M., Macháček, jsme nastoupili se čtyřmi hráči ročníku 2005. Kluci podali bojovný výkon, ale proti výrazně fyzicky zdatnějšímu soupeři, jsme na lepší výsledek neměli.

Několik fotografií ze zápasu najdeteZDE

Příští zápas sehrajem již tuto středu 24.5. se Slovanem Černovír na hřišti v Bohuňovicích. Začátek zápasu je v 15:00 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 14:15 hodin, doprava je individuální, dle možnosti rodičů. Předpokládaný odjezd je v 13:30 od hřiště v Želatovicích, na tréninku v úterý 23.5. sdělte prosím trenérovi, jak máte zajištěnu dopravu či zda potřebujete pomoci s její organizací.