Mistrovský zápas s Lošticemi
Přidal/a Franta Schropfer dne May 13 2017 21:10:33
V sobotu 13.5.2017 jsme vyrazili do Loštic k dalšímu zápasu krajského přeboru starších žáků. Soupeř okupoval poslední příčku průběžné tabulky a proto jsme jeli na zápas s nadějí na dobrý výsledek - to se nám plně podařilo naplnit. Kluci odehráli dobrý zápas a tentokrát se jim dařilo i střelecky.

SK Loštice 1923 - FC Želatovice 3 : 12 ( 1 : 7 )

Góly : Koláček 4, Piska 3, Král Z. 2, Sehnálek 2, Rychlík D.
Nahrávky : Rychlík 3, Sehnálek 2, Gardián 2, Koláček , Olejník , Schröpfer , Cagaš M. , Král Z.
Sestava : Antoniazi P. – Zbořil, Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Gardián -Sehnálek, Cagaš M., - Piska, Koláček, Král Z.
Střídající hráči : Macháček, Lysák R., Haluzík

Od počátku utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Důležité momenty utkání :
3.min. – David Rychlík útočí po pravé straně, centruje a Vojta Piska přesným volejem, otevírá skóre utkání – 0:1
7.min. – soupeř zvládá rychlý protiútok a po střele k tyči přichází vyrovnání – 1:1
11.min. – po faulu na Tomáše Sehnálka zahrává přímý kop David Rychlík, gólman domácích míč vyráží a Zdenda Král přesnou hlavičkou, jej posílá do brány – 1:2
15.min. – další přímý kop, který zahrává David Rychlík, gólman opět míč vyráží a tentokrát Peťa Koláček posílá hlavou míč do brány – 1:3
22.min. – pěkná kombinace našeho týmu, na jejímž konci Tomáš Sehnálek přihrává Peťovi Koláčkovi a ten posílá míč do poloprázdné brány – 1:4
31.min. – Peťa Koláček po další kombinační akci, přihrává před bránu Zdendovi Královi a ten se nemýlí – 1:5
34.min. – Tomáš Olejník posílá míč za obranu rozběhnutému Tomášovi Sehnálkovi a ten své sólo s přehledem proměňuje – 1:6
35.min. – po další akci střílí Filip Gardián, gólman míč vyráží a Peťa Koláček jej posílá do brány – 1:7

47.min. – Vojta Schröpfer nachází rozběhnutého Tomáše Sehnálka a ten po kličce gólmanovi své sólo proměňuje – 1:8
50.min. – míč putuje po ose Haluzík-Gardián-Sehnálek-Piska a posledně jmenovaný pálí kolem vyběhnuvšího gólmana – 1:9
52.min. – Filip Gardián nachází svou přihrávkou rozběhnutého Davida
Rychlíka a ten se v zakončení nemýlí –1 :10
53.min. – nezachytáváme nákop soupeře za obranu a soupeř prudkou střelou dává gól – 2:10
56.min. – soupeř neproměňuje pokutový kop, nařízený za ruku – trefuje tyč
59.min. – opět pěkná kombinace po ose Sehnálek – Cagaš – Koláček – 2:11
62.min. – další kombinace na jejímž konci je prudká střela Zdendy Krále a přesná dorážka Vojty Pisky – 2:12
68.min. – soupeř z rychlého protiútoku, dává poslední gól utkání – 3:12

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v sobotu 20.5.2017 na domácím hřišti, kde přivítáme družstvo ze Slavonína. Začátek zápasu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin.