Mistrovské utkání se Zábřehem - doma
Přidal/a Franta Schropfer dne April 16 2017 21:39:05
Na velikonoční neděli 16.4.2017 jsme na domácím hřišti přivítali tradičního soupeře ze Zábřehu. Byla pěkná zima a větrno, což se projevilo i na herním projevu našich borců. Zápas to byl fyzicky náročný a pro nás neúspěšný - na jaře vyhráváme jen na hřištích soupeře a doma se nám nedaří ...

FC Želatovice - Sulko Zábřeh 1 : 4 ( 1 : 2 )
Gól : Schröpfer
Nahrávka : Sehnálek
Sestava : Antoniazi – Král Z., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M.., Lysák R.
Střídající hráč : Haluzík, Zbořil

První půle byla vyrovnanou partií, kdy se hra odvíjela zejména mezi oběma šestnáctkami. Náš tým šel do vedení ve 23.minutě, když centr Tomáše Sehnálka z pravé strany, ,,uklidil“ Vojta Schröpfer parádní střelou pod horní tyč. Bohužel z vedení jsme se dlouho neradovali, neboť ve 24.minutě se Patrikovi Antoniazimu nepovedl výkop, který zachytil soupeř a i když první střelu náš gólman ještě stačil vyrazit, na dorážku již reagovat nemohl. Ve 28.minutě jsme chybovali uprostřed hřiště, soupeř nás rychle přečíslil a svou šanci proměnil ve vedoucí gól.

Úvod druhé půle nám vůbec nevyšel, neboť ve 38 a 41.minutě jsme zcela propadli v defenzívě a soupeř nás za to potrestal dvěma góly. V následujících minutách jsme sice byli aktivnějším týmem, ale přes veškerou snahu se nám již průběh a ani stav utkání nepodařilo změnit.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykle najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme opět na domácím hřišti, kde v sobotu 22.4. přivítáme soupeře z Konice. Začátek zápasu je v 10:45, sraz na domácím hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin. Snad v tomto zápase prolomíme smůlu domácího prostředí, přijďte povzbudit naš borce.