Mistrovský zápas s Dubem nad Moravou
Přidal/a Franta Schropfer dne April 09 2017 10:10:33
V sobotu 8.4.2017 jsme se vypravili na hřiště nováčka Krajského přeboru starších žáků - družstva Sokola Dub nad Moravou. Se sestavou to nevypadalo špatně, byli v ní jen tři mladší žáci a protože družstvo Dubu je v tabulce níže, než naši borci, šli jsme do zápasu jako mírní favoriti. Tento předpoklad se nakonec potvrdil a naši borci získali plný počet bodů. Trenér hodnotí zápas takto :

Sokol Dub nad Moravou - FC Želatovice 1 : 3 ( 0 : 2 )
Góly : Gardián, Sehnálek (p.k.), Navrátil M.
Nahrávky : Koláček, Gardián
Sestava : Antoniazi – Schröpfer, Rychlík D., Olejník, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M., Lysák R.
Střídající hráči : Haluzík, Navrátil M.

Po celý první poločas jsme byli aktivnějším týmem a naši převahu potvrdili dvěma góly . Nejprve v 8.minutě Peťa Koláček s Tomášem Sehnálkem obrali u rohového praporku o míč protihráče, Peťa Koláček jej odcentroval do šestnáctky a Filip Gardián mířil z voleje přesně k tyči. Druhý gól pak přidal Tomáš Sehnálek, který po přihrávce Vojty Schröpfera unikl obráncům, v pokutovém území byl faulován a sám pak nařízený pokutový kop bezpečně proměnil.

Ve druhé půli soupeř hru vyrovnal a v 55.minutě byl velmi blízko ke vstřelení gólu, ale Patrik Antoniazi, předvedl proti střele z patnácti metrů výborný zákrok a míč vytěsnil na roh. V 60.minutě pak zahrával rohový kop Filip Gardián a Marek Navrátil pohotovou tečí přidal náš třetí gól. Zbývající minuty přinesly ještě jednu změnu skóre, když soupeř minutu před koncem upravil na konečných 1:3.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas hrajeme na domácím hřišti, kde v neděli 16.4.2017 přivítáme družstvo Zábřehu na Moravě. Začátek zápsu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér v 10:00 hodin.