Mistrovský zápas s Kozlovicemi
Přidal/a Franta Schropfer dne April 02 2017 20:39:50
Nádherné nedělní dopoledne 2.4.2017 přivedlo na naše domácí hřiště soupeře "přes kopec" z Kozlovic. Soupeř byl na třetím místě tabulky a přijel v roli favorita. Naši borci opět v neúplné sestavě - 2 mladší žáci po svém zápase doplňovali 10 starších žáků, kteří se chtěli pokusit o překvapení - a to překvapení se jim málem podařilo .... Po poločase 0 : 2 skončil zápas 1 : 2 a soupeř se do posledních vtřeřin obával o výsledek. Myslím si, že kluci odehráli dobrý zápas a jen trocha štěstí jim zabránilo minimálně uhrát bod za remíru.

FC Želatovice - FK Kozlovice 1 : 2 ( 0 : 2 )
Gól : Piska
Sestava : Navrátil M. – Král Z., Rychlík D., Schröpfer, Olejník – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M.., Lysák R.
Střídající hráč : Haluzík

Z našeho pohledu hodně smolné utkání. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, ale soupeř byl důraznějším týmem v pokutovém území a dokázal využít dvou standartních situací, v podobě přímých kopů, k dvougólovému vedení. Náš tým měl největší šanci skórovat ve 22.minutě, ale Tomáš Sehnálek trefil jen horní tyč. Druhá půle byla v podání našeho týmu o hodně lepším představením. Soupeře jsme začali přehrávat a ve 43.minutě se nám podařilo Vojtou Piskou snížit na 1 : 2. Kontaktní gól náš tým povzbudil a nadále jsme byli aktivnějším týmem. Přišli i šance, ale štěstí tentokrát nebylo na naší straně a povedené střely Vojty Pisky a Filipa Gardiána ve 46, resp. ve 47.minutě, skončily na brankové konstrukci. Ve 48.minutě se uvolnil na hranici šestnáctky Tomáš Sehnálek, bohužel však přestřelil. V závěrečných minutách vsadil soupeř vše na obranu a těsné vítězství uhájil.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme na hřiši nováčka soutěže v Dubu nad Moravou. Zápas hrajeme v sobotu 8.4.2017 od 9:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér v 8:45 hodin. Doprava individuální, dle možností rodičů.