Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 17
Nejnovější člen: mirek jemelka
Poslední zápas v sezoně - Bohuňovice
NovinkaNádherné sobotní ráno 4.6.2016, perfektně připravené hlavní hřiště a poslední zápas Krajského přeboru Olomouckého kraje starších žáků s Bohuňovicemi - to nás čekalo. Původní předpoklady vypadali, že se na hřišti sejde celá sestava a sehrajeme důstojný zápas, ale pohled do šatny nám prozradil krutou realitu - 4 hráči základní sestavy mimo provoz a ani z lavičky nebyly všichni k dispozici - nakonec jsme měli jen jednoho hráče na střídání.

Zápas začal s prvním útokem soupeře velmi rychlou brankou do naší sítě a do poločasu k ní přibyly další tři branky. Poločas skončil 0 : 4 a celý zápas 0 : 8. Nehráli jsme úplně špatný zápas, ale projevila se naše neschopnost dát branku - za celý zápas byl náš hráč sám před soupeřovým brankářem celkem 9x, ani jednou jsme nedokázali dát branku. Když nedáme branku, nemůžeme pomýšlet na vítězství, ani na slušný výsledek.

Za celé jaro jsme dokázali vyhrát jen zápas s Lipníkem nad Bečvou, zbytek jsme beze zbytku prohráli....

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

V úterý 7.6. a 14.6. se sejdeme na tréninku, ve čtvrtek 14.6. pak na vyhodnocení celého ročníku a ukončení sezony.

Pro zájemce připomínám, že od pátku 10.6. do neděle 12.6.2016 se na našich hřištích odehraje mezinárodní MEMORIÁL LADISLAVA NĚMCE A VILÉMA ZBOŘILA za účasti nejlepších družstev z ČR a několika družstev ze zahraničí - podrobnosti najdete ZDE
Mistrovský zápas s Kozlovicemi - venku
NovinkaV sobotu 28.5.2016 jsme navštivili našeho nejbližšího soupeře - družstvo z Kozlovic. Marodka se nám postupně zmenšuje (brzo, na konci sezony ....), takže jsme očekávali zajímavý zápas. Začátek nebyl špatný - od 3 minuty jsme vedli 0 : 1, nicméně to bylo vše, co nám do poločasu vyšlo - soupeř do poločasu vyrovnal na 1 : 1 a ve druhém přidal další 4 branky, z naší strany jsme v poslední minutě výsledek korigovali na celkových 2 : 5.
9
Příští zápas předehrajeme ve středu 1.6.2016 v Čechovicích, začátek zápasu od 17:00, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 16:30 hodin. Doprava hráčů individuální, podle možnosti rodičů.

Hned v sobotu 4.6:2016 přivítáme na domácím hřišti v posledním zápase sezony družstvo z Bohuňovic. Začátek zápasu je v 9:00 hodin, sraz na domácím hřišti stanovil trenér v 8:15 hodin. Doufám, že se nám všichni nemocní do té doby uzdraví a do zápasu nastoupíme v plné sestave, abychom alespoň v posledním zápase sezony uhráli na domácím hřišti plný počet bodů.
Mistrovský zápas s Jeseníkem - venku
NovinkaV Želatovicích průtrž mračen - v Jeseníku nádherné sluníčko - to nás provázelo ve středu 25.5.2016 na dalším mistrovském zápase starších žáků - tentokrát v Jeseníku.

Že nejedeme pro vítězství, ale pro čestný výsledek, si uvědomovali snad všichni účastníci cesty do Jeseníku. Soupeř to byl zdatný, urostlý a výsledek tomu odpovídal - po poločase 5:0 jsme celý zápas prohráli 7:0.

Příští zápas hrajeme v sobotu 28.5.2016 jako okresní derby - pocestujeme "přes kopec" do Kozlovic. Začátek zápasu je v 11:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 10:45.
Mistrovský zápas s Určicemi - doma
NovinkaNádherné sobotní ráno 21.5.2016 nás přivítalo na našem hřišti, společně s nováčkem krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje - družstvem z Určic. I když se jednalo o nováčka soutěže, v tabulce soutěže je před námi.

Zápas nezačal štastně, již ve 3.minutě jsme prohrávali 0:1 a do poločasu se ukazatel skore zastavil na výsledku 1 : 3. Nutno podotknout, že nám chyběl brankář a zápas odchytal hráč z pole. Ve druhém poločase se nám nedařilo o nic lépe, dokonce jsem měl pocit, že kluci sehráli jeden ze svých velmi špatných zápasů, konečný výsledek skončil 1 : 5. Co mne však na tomto zápase překvapilo byl několik minut před koncem zápasu, uprostřed hřiště, velmi hrubý faul na našeho jediného střelce zápasu Denise Holouše, který po tvrdém zásadu špunty kopaček do holeně ve skluzu musel být odnesen ze hřiště a odjel na vyšetření do nemocnice. Tento velmi hrubý faul nebyl potrestán ani žlutou kartou, ačkolil by si, podle názoru jiného přítomného rozhodčího, zasloužil kartu červenou.
Tímto zákrokem se naše "úrazová" marodka rozrostla na 3 hráče základní sestavy a tím se opět snížila naše šance na dobrý výsledek v posledních zápasech soutěže.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme ve středu 25.5.2016 v Jeseníku. Protože se jedná o vzdáleného soupeře, pojedeme společně s mladšímí žáky autobusem ve 12:15 od hřiště v Želatovicích. Zastávek budeme mít tentokrát více, kromě obvyklé Želatovské ulice a u Pivovaru budeme zastavovat i na Velké Dlážce a v Předmostí u hřbitova. Zápas začíná v 15:30.
Mistrovský zápas se Zábřehem - venku
NovinkaV sobotu 14.5. jsme společně s mladšími žáky vyrazili na další mistrovský zápas krajského přeboru mladších žáků, tentokrát do Zábřehu. Marodka se nám poněkud zmenšila, v autobuse byli i dva hráči na střídání a tak jsme byli zvědavi na průběh zápasu.

Zápas nezačal špatně, ve 3.minutě jsme vedli 0:1, ale již o minutu později bylo srovnáno. Poločas skončil 3:1, ve druhém jsme sice dostali ještě jednu branku, ale těsně před koncem zápasu jsem dokázali zkorigovat na závěrečných 4:2.

Příští zápas sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 21.5.2016, když přivítáme družstvo z Určic. Začátek zápasu je v 9:00 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 8:15 hodin.
Mistrovský zápas se Slavonínem - doma
NovinkaNádherné počatí, sluníčko - to všechno přivítalo v sobotu 7.5.2016 na našem domácím hřišti soupeře ze Slavonína. Soupeř nebyl v tabulce příliš před námi a proto jsme si dělali naději na bodový zisk - to ale jen do doby, než se sešli naši borci na hřišti - další zranění a onemocnění zdecimovalo již tak prořídlou soupisku našeho družstva a nebýt mladších žáků, neměl by trenér ani 11 hráčů na hřiště. Takhle je sice postavil, ale bez jakékoliv možnosti střídání.

Přesto hoši bojovali co mohli, poločas udrželi bezbrankový 0 : 0. Po přestávce obdrželi poměrně rychlou branku a zbytek poločasu se pokoušeli vyrovnat - tím otevřeli hru a těsně před koncem zápasu i v důsledku docházejících sil inkasovali další branku na konečných 0 : 2. Přesto musíme kluky za odvedenou hru pochválit, snažili se, na co jim síly stačili.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v sobotu 14.5.2016 na hřišti soupeře v Zábřehu. Začátek zápasu je v 10:00 hodin, na zápas pojedeme společně s mladšími žáky autobusem, předpokládaný odjezd je v 8 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky na Želatovské ulici a u Pivovaru.
Mistrovský zápas s Mohelnicí - venku
NovinkaNezvykle nedělní ráno 1.5.2016 nás přivítalo v autobusu společně s mladšími žáky při cestě do Mohelnice na další zápas krajského přeboru starších žáků. Pohled na sestavu nebyl právě povzbudivý, opět chybělo několih hráčů základní sestavy a příežitost dostala celá lavička, střídat pomáhal jediný mladší žák.

Sestavě odpovidal i výsledek, po poločase 3 : 0 naši borci prohráli 4 : 0, i když soupeři nic zadarmo nedali.

Příští zápas sehrajeme opět na domácím hřišti, kde přivítáme v sobotu 7.5.2016 v 9:00 hod. hosty ze Slavonína. Sraz na hřišti před zápasem stanovil trenér na 8:15 hodin.
Mistrovský zápas s Novými Sady - doma
NovinkaDéšť a zima - s tímhle počasím jsme ve středu 27.4.2016 přivítali na domácím hřišti družstvo Nových Sadů. Počítali jsme s dobrým výsledkem, ale marodka opět velmi pročistila naše řady a museli jsme povolat i mladší žáky, abychom měli alespoň někoho na střídání. Po naší úvodní brance to vypadalo nadějně, ale do poločasu soupeř vyrovnal a do konce zápasu otočil výsledek na 1 : 3. Na domácím hřišti se nám na jaře ještě nepodařilo zvítězit ....

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas hrajeme na hřišti soupeře v Mohelnici v neděli 1.5.2016. Jedeme společně autobusem s mladšími žáky, odjezd autobusu je v 7:00 hodin od hřiště v Želatovicích, zastavky jsou na Želatovské ulici a u Pivovaru. Pro individuální dopravu - začátek zápasu je v 9:00 hodin, trenér stanovil sraz na hřišti soupeře v 8:15 hodin.
Mistrovský zápas se Šternberkem - doma
NovinkaV sobotu 23.4.2016 jsme na domácím hřišti přivítali soupeře ze Šternberka. Podle umístění v tabulce i podle podzimního výsledku to měl být hratelný soupeř, ale v praxi se ukázalo něco jiného - po poločase jsme prohrávali 1:4 a celkově jsme zápas prohráli 2:5. Soupeř od podzimu značně posílil a nedal nám šanci. Na domácím hřišti se nám nevede, na jaře jsme na něm ještě nevyhráli.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas hrajeme hned ve středu 27.4.2016 opět na domácím hřišti, kde přivítáme soupeře z Nových Sadů (Olomouc). Začátek zápasu je v 15:30 hodin, sraz na domácím hřišti stanovil trenér na 14:45 hodin.
Mistrovský zápas s Konicí - venku
NovinkaKrásné slunečné i když trochu chladnější ráno v sobotu 16.4.2016 nás přivítalo na umělé trávě u soupeře v Konici, kde jsem sehráli další kolo krajského přeboru starších žáků. Na zápas jsme jeli s tím, že zadarmo soupeři body nedáme, nicméně soupeř se pohybuje na třetím místě tabulky a bylo jasné, že je v zápase favoritem.

Kluci se nedali a v prvním poločase po krásné přihrávce od Petra Koláčka obešel Denis Holouš i brankáře a otevřel skore do prázdné branky. Poločas skončil naším vedením 0:1 a naši borci se snažili o další branku. Ještě do 52.minuty jsme vedli, pak soupeř vyrovnal a my doufali v remíru. Tak jako v několika posledních zápasech nám ale před koncem zápasu začali docházet síli a v 64.minutě jsme dostali lacinou branku a půl minuty před koncem zápasu pak branku poslední. Zápas skončil naší porážkou 1:3, ale myslím si, že naši borci hráli dobrý zápas a soupeři nic nedarovali.

Trenér hodnotí zápas takto :

Sokol Konice - FC Želatovice 3 : 1 ( 0 : 1 )

Gól : Holouš
Přihrávka : Koláček
Sestava : Prudil – Schröpfer, Mikeš, Kratochvíl D., Rychlík – Hrbas, Sehnálek, Mohapl, Holouš – Němec, Koláček
Střídající hráči : Zavadil, Benešová

První půle nebyla z naší strany špatným představením, což se nám podařilo potvrdit ve 22.minutě gólem Denise Holouše, který zužitkoval výbornou přihrávku Petra Koláčka.
Ve druhé půli se opět projevilo manko na hráčích, kteří nastoupili po tréninkovém výpadku z důvodu nemoci, nebo zranění. Zhruba od 45.minuty začínal mít soupeř více ze hry a nakonec utkání otočil.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v sobotu 23.4.2016 na domácím hřišti s družstvem Šternberka. Začátek zápasu je v 9:00 hodin, sraz na domácím hřišti stanovil trenér na 8:15 hodin.
Mistrovský zápas s Černovírem - doma
NovinkaDešť, déšť a zase jen déšť - to nás přivítalo v sobotu 9.4.2016 na domácím hřišti, kde za námi k dalšímu mistrovskému zápasu starších žáků přijelo urostlé družstvo Černovíra. Příliš nadějí na dobrý výsledek jsme si nedělali, soupeř byl na 2.místě průběžné tabulky a naše družstvo bylo stále oslabeno v důsledku nemocí a zranění, v základu se objevilo několik hráčů z lavičky.

Po relativně dobrém prvním poločase (0:2) jsme ve druhém poločase odpadli a celkově zápas prohráli 1 : 8.

Trenér hodnotí zápas takto :

FC Želatovice - Slovan Černovír 1 : 8 ( 0 : 2 )

Gól: Němec
Sestava : Prudil – Hrbas, Kratochvíl D., Mikeš, Rychlík – Benešová, Sehnálek, Valentovič, Holouš – Němec, Zavadil
Střídající hráči : Zbořil, Koláček

Vedoucí tým tabulky byl nad naše síly. V první půli jsme se soupeřem ještě dokázali držet krok a v 9.minutě jsme mohli jít do vedení, když Pavel Němec trefil tyč. Bohužel jsme dvakrát nedokázali odvrátit nebezpečí rohového kopu a dvakrát z této standartky inkasovali. Druhá půle již byla zcela v režii hostí, kteří dvougólový náskok z první půle postupně navýšili na šestigólový. V 60.minutě se nám sice gólem Pavla Němce podařilo snížit na 1 : 6, ale soupeř dvěma dalšími góly uzavřel účet utkání.

V dnešním utkání jsme bohužel na lepší výsledek neměli. Spousta hráčů nastoupila po tréninkovém výpadku z důvodu nemoci, nebo zranění (Prudil, Rychlík D., Sehnálek, Holouš, Zbořil), dále v sestavě chyběli hokejisté Max Mohapl a Honza Fencl a nemocný Vojta Schröpfer.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykle ZDE

Příští zápas hrajeme v sobotu 16.4. 2016 od 10:00 hodin na umělé trávě v Konici. Doprava je společná s mladšími žáky autobusem, odjezd je v 7:45 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky na Želatovské ulici a u Pivovaru..
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

07/04/2017 13:09
Pozor, změna termínu zápasu s Konicí z neděle 23.4. na sobotu 22.4. V kalendáři opraveno.

05/03/2017 18:12
V kalendáři akcí je doplněn tréninkový plán a mistrovské zápasy jaro 2017 a letní soustředění. Sledujte kalendář průběžně, termíny i časy konání zápasů se mohou měnit !

13/07/2016 12:47
V kalendáři akcí je doplněn rozpis zápasů na podzim 2016.

24/09/2015 08:28
Doplněno hodnocení trenérem za zápasy v Lošticích, Šternberku a v Černovíře.

22/05/2015 20:28
Doplněno i hodnocení zápasu se Zábřehem a Černovírem

21/05/2015 21:23
Doplněno hodnocení zápasu s Velkými Losinami a s Lipníkem nad Bečvou.

11/04/2015 21:19
Odložený zápas s Velkými Losinami sehrajeme ve čtvrtek 7.5.2015 - podrobnosti v kalendáři akcí.

24/02/2015 08:30
V kalendáři akcí najdete rozlosování Krajského přeboru mladších žáků na jaro 2015 a termín Memoriálu LN a VZ.

22/03/2014 18:38
V Kalendá?i akcí najdete rozpis mistrovských zápasů pro podzimní ?ást Krajského p?eboru mladších žáků 2014/2015 a rozpis trénínků.

03/11/2013 20:29
Ahoj Franto, nemá být ten halový turnaj 15. ale 12. (prosinec)? Píšeš listopad. Ir?a