Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 17
Nejnovější člen: mirek jemelka
Příprava a první mistrovský zápas
NovinkaVe středu 15.3. jsme na domácím hřišti přivítali k přípravnému zápasu soupeře z FC Beňov. Protože soupeř hraje Okresní přebor, hraje na menší hřiště a branky, museli jsme se proto přizpůsobit - hrálo se na 3/4 hřiště, soupeř měl malou branku, my standardní, hráli jsme 7+1 a na tři třetiny ...

Jako příprava to byl dobrý zápas, vyhráli jsme celkově 6 : 2 po třetinách 3:0, 0:2 a 3:0, kluci se trochu rozběhali po hřišti a už se těšili na první mistrovský zápas.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

V neděli 19.3. jsme v sychravém počasí přivítali na domácím hřišti soupeře nejvzdálenějšího - z Jeseníku.

Trenér hodnotí zápas takto

FC Želatovice - FK Jeseník 1 : 3 ( 0 : 2 )
Gól : Sehnálek
Nahrávka : Rychlík D.
Sestava : Antoniazi – Zbořil, Rychlík D., Schröpfer, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Cagaš M., Piska – Gardián, Haluzík
Střídající hráči : Lysák R.

Úvodní utkání jarní části sezóny se nám výsledkově příliš nevydařilo. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, ale soupeř byl důraznějším týmem v pokutovém území a zaslouženě vedl v poločase dvougólovým rozdílem. Druhá půle byla z naší strany výrazně lepší partií. Soupeře jsme přehrávali a ve 46.minutě se nám podařilo Tomášem Sehnálkem snížit na 1 : 2. Nadále jsme byli aktivní a v 63.minutě přišel zlomový moment utkání. Po centru Peti Koláčka z pravé strany, zahrál soupeř v pokutovém území rukou a následovala penalta. Bohužel gólman hostí vystihl záměr Filipa Gardiána a penaltu zneškodnil. V závěru utkání se soupeři dařilo rozkouskovat hru zejména důraznými odkopy míče daleko do zámezí. Navíc ve snaze vyrovnat jsme vrhly více sil dopředu a soupeř v poslední minutě přidal třetí gól.

Další mistrovský zápas sehrajeme opět v neděli 26.3. na hřišti soupeře v Nových Sadech. Zápas začíná v 10:00 hodin, doprava na zápas individuální, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 9:15 hodin.
Závěr zimní přestávky - halový turnaj v Soběchlebech
NovinkaV sobotu 11.3. se starší žáci účastnili posledního zimního halového turnaje, pořádaného TJ Sokol Soběchleby. Čtyři týmy nejprve hrály systémem ,,každý s každým“ a dále pak následovala utkání play – off. Hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x15.minut.

Výsledky našeho týmu:
FC Želatovice – TJ So Soběchleby 3 : 0
Góly : Sehnálek , Gardián, Piska
Solidní výkon na první utkání a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – SK Rusava 5 : 0
Góly : Gardián 3, Sehnálek 2
Po celé utkání jsme byli lepším týmem a dokázali se prosadit i gólově.

FC Želatovice – FKM Opatovice-Všechovice 3 : 1
Góly : Sehnálek , Schröpfer, Piska
V utkání jsme se postupně dostali do vedení 3 : 0 a kontrolovali hru. Soupeř snížil až v samotném závěru.

SEMIFINÁLE
FC Želatovice – SK Rusava 5 : 1
Góly :
Sehnálek 2 , Gardián 2, Piska
Jednoznačné a zasloužené vítězství.

FINÁLE
FC Želatovice – TJ So Soběchleby 2 : 1
Góly :
Gardián, Piska
Dramatické finále, ve kterém jsme šli brzy do vedení. Houževnatý soupeř dvě minuty před koncem vyrovnal, ale vítězství nakonec vystřelil pár vteřin před koncem utkání Vojta Piska.

Konečné pořadí turnaje :
1. FC Želatovice
2. TJ So Soběchleby
3. FKM Opatovice-Všechovice
4. SK Rusava

Náš tým odehrál turnaj bez ztráty bodu v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Cagaš M., Schröpfer (1), Sehnálek (6), Piska (4), Gardián (7), Haluzík
Nejlepším kanonýrem turnaje se stal Filip Gardián se sedmi přesnými zásahy.


Několik fotografií z turnaje najdete ZDE

V dalším přípravném zápase s FC Beňov se sejdeme na našem domácím hřišti ve středu 15.3. v 16:00 hodin, začátek zápasu je v 16:30 hodin.
Caletka Petr – trenér starších žáků
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 24.2. se starší žáci účastnili v rámci zimní přípravy halového turnaje v Tovačově. Pořadatelům se původně přihlásilo sedm týmů, ale z důvodu nemocí se turnaj konal za účasti pěti týmů. Hrálo se systémem ,,každý s každým“ dvoukolově a hrací doba byla stanovena na 1x13 minut.

Výsledky našeho týmu:
1.KOLO

FC Želatovice – 1.FC Olomouc 1 : 1

Gól : Sehnálek
V prvním utkání jsme nastoupily proti týmu děvčat, která nás překvapila svou bojovností. Než tým zjistil, že nemůže hrát v rukavičkách, prohrávali jsme 0:1. Závěrečný tlak pak přinesl alespoň vyrovnání.

FC Želatovice – Sokol Slavonín 1 : 3
Gól :
Sehnálek
V úvodu jsme byli aktivnější a dostali se do vedení. V dalším průběhu jsme několikrát chybovali a soupeř nás trestal.

FC Želatovice – FC Beňov 4 : 0
Góly :
Gardián 2, Sehnálek 2
Další utkání, kdy převaha v poli znamenala jasné vítězství.

FC Želatovice – TJ Sokol Tovačov 0 : 0
Bohužel v tomto utkání jsme byli lepším týmem, ale nedokázali proměnit žádnou z vypracovaných šancí.

2.KOLO

FC Želatovice – 1.FC Olomouc 0 : 0

Ve druhém utkání s děvčaty jsme byli lepším týmem, ale soupeř měl výbornou gólmanku.

FC Želatovice – Sokol Slavonín 2 : 2
Góly :
Cagaš M., Rychlík D.
V dramatickém utkání s vítězem turnaje jsme po gólu Marka Cagaše zaslouženě vedli. Soupeř pak v dalším průběhu dvěma góly, vývoj utkání otočil, ale v hektickém závěru se nám podařilo alespoň vyrovnat.

FC Želatovice – FC Beňov 6 : 0
Góly :
Gardián 2, Sehnálek 2 , Cagaš M. Rychlík D.
Slušný výkon a zasloužené vítězství. Pravdou je, že naše konto nemuselo zůstat čisté, neboť se soupeři naskytla po faulu, možnost penalty, ale Marek Navrátil předvedl pěkný zákrok a penaltu Jirkovi Hrbasovi, který na podzim oblékal náš dres, chytil.

FC Želatovice – TJ Sokol Tovačov 1 : 1
Gól :
Sehnálek
V posledním utkání jsme potřebovali zvítězit, abychom odsunuly děvčata z Olomouce na třetí místo. Bohužel se nám to nepodařilo, i když gólových příležitostí jsme k tomu měli dostatek.

Naše bilance:
FC Želatovice 8 2 5 1 15 : 7 11 bodů

Pořadí turnaje:
1. Sokol Slavonín 19 bodů
2. 1. FC Olomouc 12 bodů
3. FC Želatovice 11 bodů
4. TJ Sokol Tovačov 8 bodů
5. FC Beňov 3 body

Náš tým odehrál turnaj v sestavě(v závorce góly) : Navrátil M. – Rychlík D.(2), Cagaš M. (2), Gardián(4), Sehnálek(7) – Schröpfer, Král Z., Koláček, Haluzík

Z turnaje máme jen jednu FOTKU úspěšného týmu.

V úterý 28.2.2017 se sejdeme v 16:30 na travnatém hřišti v Želatovicích, abychom si zatrénovali venku, v pátek 3.3.2017 se naposledy sejdeme na halové tréninku v Přerově.

V sobotu 4.3. nás pak čeká první přípravný zápas na umělé trávě - na hřišti v Holešově - Všetulích sehrajeme od 10:15 přípravný zápas s FKK Holešov. Od 9 hodin si se stejným soupeřem změří síly družstvo mladších žáků.
Sraz na hřišti, které známe a kde jsme již několikrát hráli, stanovil trenér na 9:45 hodin. V případě problémů s dopravou se na trenéra obraťte, pomůže Vám dopravu zajistit.
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 25.2.2017 sehrajeme v rámci přípravy další halový turnaj v krásné hale v Tovačově. Hrajeme systémem každý s každým, 1 x 13 minut. Našimi soupeři budou družstva Slavonín A a B, Tovačov A a B, Beňov a 1.FC Olomouc.

Doprava na turnaj je individuální, sraz v hale TJ Tovačov stanovil trenér na 8:15 hodin. Předpokládaný konec turnaje a vyhlášení výsledků je kolem 14:30 hodin. Nezapomeňte na sálovou obuv a chrániče. Pokud máte problém s dopravou, obraťte se na trenéra, pomůže Vám ji zajistit.
Program na únor
Po jarních prázdninách se opět zapojíme do halové a nově i venkovní přípravy na naše mistrovské soutěže. Termíny tréninků jsou v kalendáři akcí, začátek úterních venkovních tréninků je v 16:30 hodin, páteční halové tréninky standardně v 19.15 hodin.

V sobotu 25.2.2017 sehrajeme halový turnaj v Tovačově, podrobnosti včas sdělí trenér.
Úspěšný víkend starších žáků na halových turnajích
NovinkaTrenér starších žáků Petr Caletka mohl po náročném víkendu pochválit svoje borce, kteří se zúčastnili dvou halových turnajů a oba vyhráli.

Po pátečním tréninku se starší žáci v sobotu 28.1. účastnili halového turnaje v rámci zimní ligy mládeže, pořádané OFS Přerov. Osm týmů hrálo systémem ,,každý s každým“ a hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x12.minut.

Výsledky našeho týmu:
FC Želatovice – Union Lověšice 4 : 0
Góly : Sehnálek 3, Piska
Solidní výkon na první utkání a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – FK Kozlovice 0 : 0
I přes bezgólovou remízu nutno přiznat, že soupeř byl o něco lepším týmem. Výborný výkon podal náš gólman a nejmladší hráč týmu Patrik Antoniazi.

FC Želatovice – So Horní Moštěnice 0 : 0
Ani tentokrát se nedá říct, že bychom byli lepším týmem, ale oba gólmani byli neprůstřelní a tak utkání skončilo další bezgólovou remízou.

FC Želatovice – So Tovačov 1 : 0
Gól : Sehnálek
Protržení střeleckého půstu a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – FC Beňov 3 : 0
Góly : Piska 2, Sehnálek
Po celé utkání jsme byli lepším týmem a dokázali se prosadit i gólově.

FC Želatovice – TJ So Soběchleby 3 : 0
Góly : Sehnálek 2, Piska
V úvodu utkání jsme šli rychle do dvougólového vedení. Vítězství pak závěru zpečetil Tomáš Sehnálek třetím gólem.

FC Želatovice – FKM Opatovice-Všechovice 1 : 0
Gól : Piska
V posledním utkání jsme šli opět rychle do vedení a jednogólový náskok uhájili.

Pořadí turnaje :
1. FC Želatovice

2. FK Kozlovice
3. Sokol Horní Moštěnice
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Zbořil, Rychlík D., Lysák R., Sehnálek (7), Piska (5), Koláček, Haluzík
Nejlepším kanonýrem turnaje se stal Tomáš Sehnálek se sedmi přesnými zásahy.


Halový turnaj v Troubkách.
Po sobotním vítězství v zimní lize mládeže, se starší žáci v neděli 29.1. účastnili dalšího halového turnaje, pořádaného Unionem Lověšice ve sportovní hale v Troubkách. Sedm týmů hrálo systémem ,,každý s každým“ a hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x12.minut. Zpestřením bylo, že se za nerozhodného stavu kopali tři penalty a vítězný tým této dovednosti si připsal do tabulky bod navíc. Museli jsme udělat dvě změny v sestavě, neboť jsme nemohli tentokrát počítat s účastí mladších žáků Roberta Lysáka a gólmana Patrika Antoniaziho. Bohužel z našich řad nebylo z důvodu nemocí, kým tyto hráče nahradil a tak nám pomocnou ,,ruku“podali kluci z Kozlovic a to gólman Marek Ocelka a Lukáš Bartůněk.

Výsledky našeho týmu:
FC Želatovice – Union Lověšice 0 : 0 p.k. 3 : 2
První utkání se nám příliš nevydařilo, ale bod navíc nám zajistilo vítězství v penaltovém rostřelu.

FC Želatovice – Dub nad Moravou 2 : 1
Góly : Rychlík D., Sehnálek
Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem a zaslouženě zvítězili.

FC Želatovice – FK Brodek u Prostějova 1 : 1 p.k. 6 : 5
Gól : Piska
Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy vedli gólem Vojty Pisky. Minutu před koncem soupeř vyrovnal a tak o bodu navíc pro náš tým rozhodly penalty.

FC Želatovice – FC Hněvotín 3 : 0
Góly : Rychlík D., Piska, Bartůněk
Výborný výkon a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – TJ Mrlínek 2 : 1
Góly : Rychlík D., Piska
Brzy jsme vedli 2 : 0 a kontrolovali hru. Soupeř snížil až v samotném závěru.

FC Želatovice – SK Rusava 2 : 1
Góly : Sehnálek , Haluzík
Před posledním utkání bylo jasné, že nás nikdo bodově nedostihne, ale i tak kluci vydolovali poslední zbytky sil a zaslouženě zvítězili jak v tomto utkání, tak i v celém turnaji.

Pořadí turnaje :
1. FC Želatovice

2. Dub na Moravě
3. Union Lověšice
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Ocelka– Zbořil, Rychlík D.(3), Bartůněk (1), Sehnálek (2), Piska (3), Koláček, Haluzík (1)

Kluci blahopřejeme, byl to skvělý víkend a výborná příprava na jarní kolo Krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje.
Fotbalový víkend
NovinkaČeká nás pěkně náročný přípravný fotbalový víkend :

V pátek proběhne jako obvykle trénink v hale od 19.15 do 20.30, abychom se na víkend trochu rozehřáli ...

V sobotu 28.ledna 2017 se naši borci zúčastní v tenisové hale v Přerově turnaje pořádaného OFS Přerov pro starší žáky - začátek turnaje a sraz přímo v tenisové hale trenér stanovil na 8.00 hodin. Hraje se 1x12 minut, každý s každým a našimi soupeři budou družstva TJ S. Tovačov, TJ So Soběchleby, FC Beňov, TJ Union Lověšice, TJ S. Bělotín, TJ S. Horní Moštěnice a FK Kozlovice. Předpokládaný konec turnaje v 15 - 15:30 hodin.

V neděli 29.1.2017 se přesuneme do haly v Troubkách, kde trenér stanovil sraz v 7:30, protože hned v 8 hodin hrajeme první zápas turnaje. Opět se hraje systémem každý s každým, 1x12 minut a našimi soupeři budou družstva TJ Uninon Lověšice, Dub nad Moravou, TJ So Brodek u Prostějova, FC Hněvotín, SK Rusava a TJ Mrlínek. Předpokládaný konec turnaje do 15:00 hodin.

Pokud budete někdo mít problém s dopravou, kontaktujte prosím trenéra p.Caletku, pomůže Vám s její organizací.Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 19.11.2016 jsme vyrazili na halový turnaj starších žáků v Tovačově, utkali jsme se především s družstvy z krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje. Hrálo celkem 9 družstev, systémem každý s každým po 13 minutách. I tak jsme hráli od 8 do 17 hodin.

Turnaj se nám zpočátku dařil (potkali jsme v rozlosování se slabšími soupeři), ale poslední 3 zápasy jsme prohráli a skončili jsme celkově na 6.místě.

Několik fotografií z turnaje najdete ZDE , buďte však tolerantní, sport se v hale fotografuje jen velmi složitě ....
Mistrovský zápas se Šternberkem - doma
NovinkaNa domácím hřišti jsme za pošmourného až deštivého počasí na posledním kole podzimní části soutěže přivítali v neděli dne 6.11.2016 sousední družstvo z tabulky krajského přeboru starších žáků - Šternberk.

Sešla se nám téměř celá sestava, doplnění o 3 mladší žáky nám umožnilo zajistit si střídání a hoši byli natěšeni, že získají v posledním kole potřebné tři body.

První poločas tomu napovídal, soupeře jsme tlačili na jeho polovině, on odpovídat rychlými protiútoky a naši borci bojovali jak mohli. V 19.minutě jsme kopali přímý kop, který soupeřův brankář neudržel v rukavicích a vedli jsme 1 : 0. Poločas skončil tímto výsledkem a po přestávce jsme se pokoušeli své malé vedení zvýšit. Souhra ne vždy fungovala jak měla, soupeř se snažil za každou cenu vyrovnat. V 53 minutě kopal soupeř roh, naše obrana při zpracování míče trochu zazmatkovala a soupeř dopravil míč do naší branky - bylo vyrovnáno 1 : 1. Zápas skončil tímto výsledkem a šlo se na penalty. Bohužel našim borcům to dnes nesedlo, z 5 střel jsme jen dvě proměnili, zatímco soupeř dal čtyři a radoval se z dodatečného bodu.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Po podzimní části soutěže přezimujeme na 12.místě tabulky a budeme se připravovat na jarní část.

Zimní příprava proběhne jako obvykle v tělocvičně na K.Kouřílka (stejně jako loni), vždy v pátek od 19:15 do 20.30. V případě neúčasti se prosím omluvte u trenéra p. Caletky.

V sobotu 19.11.2016 sehrají naši borci přípravný turnaj v Tovačově, podrobnosti včas trenér rozešle SMS.
Mistrovský zápas s Lošticemi - doma
NovinkaNedělní ráno 16.10.2016 na našem hřišti přivítalo soupeře z Loštic. Soupeř byl na posledním místě tabulky, naši borci jen o pár míst před ním, vypadalo to na vyrovnaný zápas.

Jestli mám zápas k něčemu přirovnat nebo ho nějak popsat tak to byl zápas zmařených šancí. Naši borci většinu hrací doby hráli na polovině soupeře, tlačili na něj a vypracovali si řadu brankových příležitostí. Dokonce jsme kopali i penaltu, ale nedali ... Až v 17 minutě jsme se z přímého kopu ujali vedení, které nám ale vydrželo jen 3 minuty, kdy soupeř z ojedinělého útoku, při kterém obrana udělala chybu, vyrovnal. Kdyby ale poločas skončil 4 : 0, tak by se tomu asi nikdo nedivil. Ve druhém poločase to probíhalo úplně stejně - naši borci nastěhovaní na polovině soupěre, několik zmařených vyložených brankových příležitostí a až v 62 minutě opět z přímého kopu jsme se ujali vedení a vypadalo to, že zápas dovedeme do vítězného konce. Ojedinělý protiútok, chyba obrany a o 3 minuty později bylo opět vyrovnáno. A to jsme i ve druhém poločase neproměnili alespoň další 4 vyložené brankové příležitosti, naši borci se netrefili ani ze dvou metrů ... Domácí se nastěhovali v posledních minutých před hostujícího brankáře, už ho ale nedokázali překonat. Po poločase 1:1 skončil zápas v normální hrací době 2 : 2 a kopali se penalty. V těch se našim borcům nedařilo a prohráli na ně. S jedním získaným bodem se naše postavení v tabulce nezměnilo ...

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v neděli 23.10.2016 v Olomouci-Slavoníně. Začátek zápasu je ve 14:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 13:45 hodin, doprava individuální, dle možností rodičů.
Mistrovský zápas s Němčicemi nad Hanou - venku
NovinkaSobota 8.10.2016 a po 14-ti denní pauze nás čekal soupeř Němčice nad Hanou na jeho hřišti - to asi nebude příliš pozitivní vzpomínka v rámci letošního ročníku Krajského přeboru starších žáků.

Soupeř do zápasu postavil 11 urostlých borců, kteří naše hráče převyšovali po fyzické stránce - a tou fyzickou stránkou především nás tento soupeř přejel - po poločase 4 : 0 nás ve druhé polovině zápasu dorazil na 8 : 0 a nebylo příliš o čem diskutovat.

Další zápas sehrajeme na domácím hřišti v neděli 16.10.2016, kdy na domácím hřišti přivítáme poslední družstvo letošní soutěže z Loštic. Zápas začíná v 10:45, trenér stanovil sraz na domácím hřišti v 10:00 hodin. Přijďte naše borce povzbudit, budou to potřebovat ...
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

07/04/2017 13:09
Pozor, změna termínu zápasu s Konicí z neděle 23.4. na sobotu 22.4. V kalendáři opraveno.

05/03/2017 18:12
V kalendáři akcí je doplněn tréninkový plán a mistrovské zápasy jaro 2017 a letní soustředění. Sledujte kalendář průběžně, termíny i časy konání zápasů se mohou měnit !

13/07/2016 12:47
V kalendáři akcí je doplněn rozpis zápasů na podzim 2016.

24/09/2015 08:28
Doplněno hodnocení trenérem za zápasy v Lošticích, Šternberku a v Černovíře.

22/05/2015 20:28
Doplněno i hodnocení zápasu se Zábřehem a Černovírem

21/05/2015 21:23
Doplněno hodnocení zápasu s Velkými Losinami a s Lipníkem nad Bečvou.

11/04/2015 21:19
Odložený zápas s Velkými Losinami sehrajeme ve čtvrtek 7.5.2015 - podrobnosti v kalendáři akcí.

24/02/2015 08:30
V kalendáři akcí najdete rozlosování Krajského přeboru mladších žáků na jaro 2015 a termín Memoriálu LN a VZ.

22/03/2014 18:38
V Kalendá?i akcí najdete rozpis mistrovských zápasů pro podzimní ?ást Krajského p?eboru mladších žáků 2014/2015 a rozpis trénínků.

03/11/2013 20:29
Ahoj Franto, nemá být ten halový turnaj 15. ale 12. (prosinec)? Píšeš listopad. Ir?a