Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 17
Nejnovější člen: mirek jemelka
Mistrovský zápas s Čechovicemi - venku
NovinkaVe středu 26.4.2017 jsme na vložené kolo jeli hrát na hřiště tradičního účastníka krajského přeboru a našeho souseda v tabulce - družstva Čechovic. Nepřivítalo nás právě příznivé počasí, bylo čerstvě po dešti a pěkně to klouzalo.

Sokol Čechovice - FC Želatovice 2 : 0 ( 2 : 0 )

Sestava : Antoniazi P. – Navrátil M., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Král Z., Cagaš M.
Střídající hráči : Macháček, Lysák R., Haluzík

Soupeři patřil úvod utkání, byl aktivnější a ve 4.minutě se ujal vedení. Obdržený gól nás probudil. Převzali jsme iniciativu, soupeře přehrávali, ale chyběla finální přihrávka a tak naše akce končili většinou před pokutovým územím. V 8.minutě jsme měli štěstí, když soupeř po rychlém protiútoku nastřelil tyč. Bohužel ve 14.minutě jsme nepohlídali náběh soupeře, po zahraném přímém kopu a nekrytý protihráč střelou k tyči, zvýšil na 2 : 0. Po zbytek půle jsme opět byli aktivnějším týmem, ale kontaktní gól se nám vstřelit nepodařilo.

Druhá půle pak byla hrou na jednu branku, ale bohužel pro nás bez gólového efektu. Nejblíže ke vstřelení gólu měl ve 45.minutě Filip Gardián, který orazítkoval břevno. V 50.minutě se dostal ke střele Robert Lysák a jen těsně přestřelil. V 61.minutě Tomáš Sehnálek uvolnil svou přihrávkou Zdeňka Haluzíka, ale gólman domácích včas vyběhl a nenechal se prostřelit. V závěru utkání, v 68.minutě, vyprodukoval velmi slušné zakončení Tomáš Sehnálek, kdy míč po jeho ráně směřoval do ,,šibenice“, ale výborný gólman domácích jej konečky prstů dokázal vytěsnil na roh.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Tento víkend máme volný los a budeme jen sledovat zápasy našich soupeřů. Příští týden absolvujeme standardní tréninky a v neděli 7.5. přivítáme na domácím hřišti soupeře z Němčic nad Hanou. Začátek zápasu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin.