Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 17
Nejnovější člen: mirek jemelka
Vítejte
Vítejte na našem webu
Poslední zápas letošní sezony se Šternberkem venku
NovinkaV předehrávaném utkání posledního kola Krajského přeboru starších žáků jsme sehráli ve středu 7.6.2017 nepříliš dobrý zápas ve Šternberku. Chybějící 4 klíčoví hráči základní sestavy a celkem 5 mladších žáků v sestavě (z toho jen jeden na střídání) signalizovalo, že i s hratelným soupeřem to nebude jednoduché.

Předpoklady se potvrdili a po celkově slabém výkonu jsme po nadějném poločase 2 : 0 celkově prohráli 9:0. Naštěstí i souběžně hrající soused z tabulky prohrál svůj poslední zápas a našim borcům zůstalo zachováno 11.místo, na které se posunuli po vítězství v minulém kole.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykle ZDE

Ve čtvrtek 8.6. je zrušený trénink, uvidíme se v úterý 13.6.2017 na posledním předprázdninovém tréninku.

Závěr sezony si vyhodnotíme v sobotu 17.6.2017 na hřišti v Želatovicích, kde jsou zváni všichni hráči i jejich rodiče, aby ukončili sezonu, rozloučili se s kluky, kteří přechází do dorostu a přivítali příchozí mladší žáky, kteří si již velké hřiště s námi vyzkoušeli a budou nás reprezentovat jako starší žáci v příštím ročníku Krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje.
MIstrovské zápasy našeho družstva
NovinkaV předpsledním zápase Krajského přeboru Olomouckého kraje jsme na domácím hřišti přivítali v sobotu 3.6. družstvo 1.FC Viktoria Přerov B. Hráči z Viktorky byly ročníku 2004 (tedy opravdu B) a na hřišti to bylo poznat - naši borci (byť ve velmi neúplné sestavě, bez brankáře atd.) poměrně jednoznačně zvítězili 7 : 0 po poločase 3 : 0. Soupeři nedali příliš šancí ohrozit náhradního brankáře, kterým byl Mara Cagaš. A ty akce, které šli až na něj, bravurně zvládl. Díky našemu vítězství a ostatním výsledkům v soutěži jsme se posunuli na 11.místo soutěže a budeme bojovat o jeho udržení.

FC Želatovice - 1.FC Přerov ,,B“ 7 : 0 ( 3 : 0 )
Góly: Sehnálek 2, Piska 2, Koláček, Schröpfer, Rychlík D.
Nahrávky : Piska 3, Sehnálek 2, Lysák R.
Sestava : Cagaš M. – Král, Rychlík D., Schröpfer, Zbořil – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska - Lysák R., Haluzík
Střídající hráč: Macháček

Přerov proti nám tentokrát nemohl postavit hráče U15 a U14, kteří hráli žákovskou ligu s Uničovem a tak nám byla soupeřem U13. Nutno uznat, že mladý tým Přerova byl snaživým soupeřem, ale postupem času se ukazovala fyzická převaha našeho týmu, která spolu s produktivitou znamenala naše vítězství. Pochválit musím Marka Cagaše, neboť při absenci gólmanů zaujal tuto nelehkou pozici a vedl si výborně.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykleZDE

Poslední zápas tohoto ročníku předehráváme ve středu 7.6.2017 ve Šternberku, začátek zápasu je v 16:00 hodin, na zápas jedeme společně s mladšími žáky autobusem, odjezd ve 14:00 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky dle rozpisu.

Ve čtvrtek 8.6. je trénink zrušen, poslední trénink je v úterý 13.6., v sobotu 17.6. od 16:00 hodin je na hřišti ukončení sezony, rodiče jsou na něj srdečně zváni ...
Mistrovský zápas se Slavoninem - doma
NovinkaV sobotu 20.5.2017 jsme přivítali na domácím hřišti soupeře ze Slavonína a nebyl to právě nejlepší zápas, co nás potkal .... Nemoc několika hráčů základní sestavy, nemoc řady mladších žáků, kteří nám vypomáhají nakonec do základní sestavy přivedla hráče ročníku 2005 - tedy začínající mladší žáky. Po poločase jsme 1 : 4 jsme celý zápas prohráli 1 : 7 - rozdíl 4 let u hráčů se nepochybně musel na herní kvalitě projevit.

FC Želatovice - Fotbal Slavonín 1 : 7 ( 1 : 4 )
Gól: Sehnálek
Nahrávka : Rychlík D.
Sestava : Navrátil M. – Král, Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Cagaš M., Lysák R. – Zbořil, Ťapťuch
Střídající hráči : Hrubča, Ležák, Hiksch

Ve značně oslabené sestavě, ve které chyběli nemocní Gardián, Piska, Haluzík, Rychlík M., Macháček, jsme nastoupili se čtyřmi hráči ročníku 2005. Kluci podali bojovný výkon, ale proti výrazně fyzicky zdatnějšímu soupeři, jsme na lepší výsledek neměli.

Několik fotografií ze zápasu najdeteZDE

Příští zápas sehrajem již tuto středu 24.5. se Slovanem Černovír na hřišti v Bohuňovicích. Začátek zápasu je v 15:00 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 14:15 hodin, doprava je individuální, dle možnosti rodičů. Předpokládaný odjezd je v 13:30 od hřiště v Želatovicích, na tréninku v úterý 23.5. sdělte prosím trenérovi, jak máte zajištěnu dopravu či zda potřebujete pomoci s její organizací.
Mistrovský zápas s Lošticemi
NovinkaV sobotu 13.5.2017 jsme vyrazili do Loštic k dalšímu zápasu krajského přeboru starších žáků. Soupeř okupoval poslední příčku průběžné tabulky a proto jsme jeli na zápas s nadějí na dobrý výsledek - to se nám plně podařilo naplnit. Kluci odehráli dobrý zápas a tentokrát se jim dařilo i střelecky.

SK Loštice 1923 - FC Želatovice 3 : 12 ( 1 : 7 )

Góly : Koláček 4, Piska 3, Král Z. 2, Sehnálek 2, Rychlík D.
Nahrávky : Rychlík 3, Sehnálek 2, Gardián 2, Koláček , Olejník , Schröpfer , Cagaš M. , Král Z.
Sestava : Antoniazi P. – Zbořil, Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Gardián -Sehnálek, Cagaš M., - Piska, Koláček, Král Z.
Střídající hráči : Macháček, Lysák R., Haluzík

Od počátku utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Důležité momenty utkání :
3.min. – David Rychlík útočí po pravé straně, centruje a Vojta Piska přesným volejem, otevírá skóre utkání – 0:1
7.min. – soupeř zvládá rychlý protiútok a po střele k tyči přichází vyrovnání – 1:1
11.min. – po faulu na Tomáše Sehnálka zahrává přímý kop David Rychlík, gólman domácích míč vyráží a Zdenda Král přesnou hlavičkou, jej posílá do brány – 1:2
15.min. – další přímý kop, který zahrává David Rychlík, gólman opět míč vyráží a tentokrát Peťa Koláček posílá hlavou míč do brány – 1:3
22.min. – pěkná kombinace našeho týmu, na jejímž konci Tomáš Sehnálek přihrává Peťovi Koláčkovi a ten posílá míč do poloprázdné brány – 1:4
31.min. – Peťa Koláček po další kombinační akci, přihrává před bránu Zdendovi Královi a ten se nemýlí – 1:5
34.min. – Tomáš Olejník posílá míč za obranu rozběhnutému Tomášovi Sehnálkovi a ten své sólo s přehledem proměňuje – 1:6
35.min. – po další akci střílí Filip Gardián, gólman míč vyráží a Peťa Koláček jej posílá do brány – 1:7

47.min. – Vojta Schröpfer nachází rozběhnutého Tomáše Sehnálka a ten po kličce gólmanovi své sólo proměňuje – 1:8
50.min. – míč putuje po ose Haluzík-Gardián-Sehnálek-Piska a posledně jmenovaný pálí kolem vyběhnuvšího gólmana – 1:9
52.min. – Filip Gardián nachází svou přihrávkou rozběhnutého Davida
Rychlíka a ten se v zakončení nemýlí –1 :10
53.min. – nezachytáváme nákop soupeře za obranu a soupeř prudkou střelou dává gól – 2:10
56.min. – soupeř neproměňuje pokutový kop, nařízený za ruku – trefuje tyč
59.min. – opět pěkná kombinace po ose Sehnálek – Cagaš – Koláček – 2:11
62.min. – další kombinace na jejímž konci je prudká střela Zdendy Krále a přesná dorážka Vojty Pisky – 2:12
68.min. – soupeř z rychlého protiútoku, dává poslední gól utkání – 3:12

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v sobotu 20.5.2017 na domácím hřišti, kde přivítáme družstvo ze Slavonína. Začátek zápasu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin.
Mistrovský zápas s Němčicemi nad Hanou
NovinkaFotbalové krásný den v neděli 7.5.2017 (sice po dešti, ale jinak krásný) přivítal na našem domácím hřišti soupeře z Němčic nad Hanou. Soupeř se pohybuje ve vyšších patrech tabulky, naši borci spíše na opačném konci, takže zápas měl poměrně jasného favorita - situace na hřišti tomu ale příliš neodpovidala. A to i v situaci, kdy za nás nastoupili 3 mladší žáci, abychom měli alespoň jednoho hráče na střídání.

FC Želatovice - FK Němčice nad Hanou 2 : 3 ( 1 : 2 )
Góly: Piska, Gardián
Nahrávky : Gardián, Lysák R.
Sestava : Antoniazi P. – Navrátil M., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M., Lysák R.
Střídající hráč : Macháček

Proti čtvrtému celku tabulky, jsme nepodali vůbec špatný výkon. Bohužel se utkání přiřadilo k těm již odehraným (Jeseník, Kozlovice), ve kterých jsme podali výborný výkon, ale na zisk bodů to nestačilo.

Od počátku byl fyzicky zdatnější soupeř aktivnější, ale nám se dařilo důsledným bráněním jeho útočné snahy eliminovat. Tedy alespoň do 13.minuty, kdy soupeř našel skulinu v naší obraně a přesnou střelou uvnitř pokutového území, otevřel stav utkání. O tři minuty později jsme zaváhali při kontrole míče na hranici našeho pokutového území a soupeř nás potrestal druhým gólem. Hosté uspokojeni dvougólovým vedením evidentně polevili a my toho dokázali využít ke vstřelení kontaktního gólu ve 22.minutě, když Filip Gardián uprostřed hřiště dokázal přejít přes protihráče, poslal míč na rozběhnutého Vojtu Pisku a ten se v zakončení nemýlil. Soupeře obdržený gól zaskočil a zbytek první půle se odehrával spíše na jeho polovině. Bohužel jsme nedokázali najít výhodný prostor k zakončení.

Druhá půle byla vyrovnanou partií, kdy většina hry se odvíjela zejména mezi oběma šestnáctkami. V 51.minutě jsme nezachytili protiútok soupeře, po rychle zahraném autovém vhazování a hosté střelou k tyči zvýšili svůj náskok znovu na dvougólový. Naše snaha pak byla odměněna tři minuty před koncem utkání, když Robert Lysák posunul míč na Filipa Gardiána a jeho střela z 25 metrů zapadla pod horní tyč. V závěrečných minutách si soupeř těsné vítězství pohlídal.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v sobotu 13.5.2017 na hřišti soupeře - v Lošticích. Vzhledem ke vzdálenosti je doprava společná s mladšími žáky - autobusem. Odjezd je v 11:00 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky uděláme na Želatovské ulici a další dle dispozic trenéra. Zveme všechny přiznivnce našich borců, ať je přijdou borce povzbudit.
Mistrovský zápas s Čechovicemi - venku
NovinkaVe středu 26.4.2017 jsme na vložené kolo jeli hrát na hřiště tradičního účastníka krajského přeboru a našeho souseda v tabulce - družstva Čechovic. Nepřivítalo nás právě příznivé počasí, bylo čerstvě po dešti a pěkně to klouzalo.

Sokol Čechovice - FC Želatovice 2 : 0 ( 2 : 0 )

Sestava : Antoniazi P. – Navrátil M., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Král Z., Cagaš M.
Střídající hráči : Macháček, Lysák R., Haluzík

Soupeři patřil úvod utkání, byl aktivnější a ve 4.minutě se ujal vedení. Obdržený gól nás probudil. Převzali jsme iniciativu, soupeře přehrávali, ale chyběla finální přihrávka a tak naše akce končili většinou před pokutovým územím. V 8.minutě jsme měli štěstí, když soupeř po rychlém protiútoku nastřelil tyč. Bohužel ve 14.minutě jsme nepohlídali náběh soupeře, po zahraném přímém kopu a nekrytý protihráč střelou k tyči, zvýšil na 2 : 0. Po zbytek půle jsme opět byli aktivnějším týmem, ale kontaktní gól se nám vstřelit nepodařilo.

Druhá půle pak byla hrou na jednu branku, ale bohužel pro nás bez gólového efektu. Nejblíže ke vstřelení gólu měl ve 45.minutě Filip Gardián, který orazítkoval břevno. V 50.minutě se dostal ke střele Robert Lysák a jen těsně přestřelil. V 61.minutě Tomáš Sehnálek uvolnil svou přihrávkou Zdeňka Haluzíka, ale gólman domácích včas vyběhl a nenechal se prostřelit. V závěru utkání, v 68.minutě, vyprodukoval velmi slušné zakončení Tomáš Sehnálek, kdy míč po jeho ráně směřoval do ,,šibenice“, ale výborný gólman domácích jej konečky prstů dokázal vytěsnil na roh.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Tento víkend máme volný los a budeme jen sledovat zápasy našich soupeřů. Příští týden absolvujeme standardní tréninky a v neděli 7.5. přivítáme na domácím hřišti soupeře z Němčic nad Hanou. Začátek zápasu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin.
Mistrovský zápas s Konici doma
NovinkaPěkná zima v sobotu 22.4.2017 přivítala na našem hřišti, při dalším mistrovském zápase krajského přeboru starších žáků, soupeře z Konice.

FC Želatovice - Sokol Konice 2 : 1 ( 1 : 1 )
Góly: Rychlík D., Piska
Nahrávky : Cagaš M., Sehnálek
Sestava : Gardián ( 35.min. Antoniazi P. )– Navrátil M., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Cagaš M., Piska – Král Z., Haluzík
Střídající hráči : Macháček, Lysák R.

Po prohraném utkání se Zábřehem, jsme udělali několik změn v sestavě. Do brány šel od začátku Filip Gardián, do útoku se posunul Zdeněk Král a první utkání za starší žáky dostal možnost si zahrát Jan Macháček. Na podzim jsme v Konici prohráli 2 : 7 a tím pádem jsme měli soupeři co vracet.

Samotné utkání pak bylo po celých 70.minut poměrně vyrovnanou partií s několika zajímavými momenty. Ve 4.minutě se soupeř dostal do gólové šance, když naši obránci nezachytli průnikovou přihrávku , ale střela zakončujícího hráče neměla takovou razanci, aby si s ní Filip Gardián neporadil. V 10.minutě se před hranicí šestnáctky uvolnil kapitán Tomáš Sehnálek a jen těsně přestřelil. Bohužel o minutu později jsme ztratili míč uprostřed hřiště, soupeř nás dokázal rychle přečíslit a na střelu pod horní tyč nestačil Filip Gardián zareagovat. Po obdrženém gólu jsme přidali na aktivitě a ve 20.minutě, po faulu na Tomáše Sehnálka, zahrával přímý kop Vojta Piska a jen těsně přestřelil. Ve 23.minutě zahrával rohový kop Vojta Schröpfer, míč na ,,první“ tyči zachytil Tomáš Sehnálek, vystřelil a míč se od tyče odrazil tak nešťastně, že jej Peťa Koláček který byl nejblíže nedokázal usměrnit do brány. Ve 25.minutě svedl Marek Cagaš uprostřed hřiště vítězný souboj, po kterém se míč dostal k Davidovi Rychlíkovi a následná střela pod horní tyč, na kterou si gólman hostí sáhl, znamenala naše vyrovnání.

Do druhé půle nastoupil do brány Patrik Antoniazi a Filip Gardián se posunul na místo středního záložníka. První šanci druhé půle, si vytvořil soupeř ve 44.minutě, ale Patrik Antoniazi včasným vyběhnutím, dokázal míč po střele soupeře vytěsnit na roh. To co se nepodařilo soupeři, se podařilo našemu týmu ve 48.minutě. Tomáš Sehnálek unikl po pravé straně, poslal prudký míč před bránu a Vojta Piska byl tam, kde měl být a střelou zblízka poslal náš tým do vedení. Že to byl gól vítězný, ukázal pak další průběh utkání, když jsme snahu soupeře dokázali eliminovat zejména velkou bojovností a utkání zaslouženě dovedli k vítězství.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští mistrovský zápas sehrajeme ve středu 26.4.2017 na hřišti tradičního soupeře - v Čechovicích. Začátek zápasu v 15:30 hodin, doprava na hřiště soupeře individuální, sraz na hřišti soupeře vE 14:45 hodin. Při potížích s dopravou se obraťte na trenéra, pomůže Vám ji zorganizovat.
Mistrovské utkání se Zábřehem - doma
NovinkaNa velikonoční neděli 16.4.2017 jsme na domácím hřišti přivítali tradičního soupeře ze Zábřehu. Byla pěkná zima a větrno, což se projevilo i na herním projevu našich borců. Zápas to byl fyzicky náročný a pro nás neúspěšný - na jaře vyhráváme jen na hřištích soupeře a doma se nám nedaří ...

FC Želatovice - Sulko Zábřeh 1 : 4 ( 1 : 2 )
Gól : Schröpfer
Nahrávka : Sehnálek
Sestava : Antoniazi – Král Z., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M.., Lysák R.
Střídající hráč : Haluzík, Zbořil

První půle byla vyrovnanou partií, kdy se hra odvíjela zejména mezi oběma šestnáctkami. Náš tým šel do vedení ve 23.minutě, když centr Tomáše Sehnálka z pravé strany, ,,uklidil“ Vojta Schröpfer parádní střelou pod horní tyč. Bohužel z vedení jsme se dlouho neradovali, neboť ve 24.minutě se Patrikovi Antoniazimu nepovedl výkop, který zachytil soupeř a i když první střelu náš gólman ještě stačil vyrazit, na dorážku již reagovat nemohl. Ve 28.minutě jsme chybovali uprostřed hřiště, soupeř nás rychle přečíslil a svou šanci proměnil ve vedoucí gól.

Úvod druhé půle nám vůbec nevyšel, neboť ve 38 a 41.minutě jsme zcela propadli v defenzívě a soupeř nás za to potrestal dvěma góly. V následujících minutách jsme sice byli aktivnějším týmem, ale přes veškerou snahu se nám již průběh a ani stav utkání nepodařilo změnit.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykle najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme opět na domácím hřišti, kde v sobotu 22.4. přivítáme soupeře z Konice. Začátek zápasu je v 10:45, sraz na domácím hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin. Snad v tomto zápase prolomíme smůlu domácího prostředí, přijďte povzbudit naš borce.
Mistrovský zápas s Dubem nad Moravou
NovinkaV sobotu 8.4.2017 jsme se vypravili na hřiště nováčka Krajského přeboru starších žáků - družstva Sokola Dub nad Moravou. Se sestavou to nevypadalo špatně, byli v ní jen tři mladší žáci a protože družstvo Dubu je v tabulce níže, než naši borci, šli jsme do zápasu jako mírní favoriti. Tento předpoklad se nakonec potvrdil a naši borci získali plný počet bodů. Trenér hodnotí zápas takto :

Sokol Dub nad Moravou - FC Želatovice 1 : 3 ( 0 : 2 )
Góly : Gardián, Sehnálek (p.k.), Navrátil M.
Nahrávky : Koláček, Gardián
Sestava : Antoniazi – Schröpfer, Rychlík D., Olejník, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M., Lysák R.
Střídající hráči : Haluzík, Navrátil M.

Po celý první poločas jsme byli aktivnějším týmem a naši převahu potvrdili dvěma góly . Nejprve v 8.minutě Peťa Koláček s Tomášem Sehnálkem obrali u rohového praporku o míč protihráče, Peťa Koláček jej odcentroval do šestnáctky a Filip Gardián mířil z voleje přesně k tyči. Druhý gól pak přidal Tomáš Sehnálek, který po přihrávce Vojty Schröpfera unikl obráncům, v pokutovém území byl faulován a sám pak nařízený pokutový kop bezpečně proměnil.

Ve druhé půli soupeř hru vyrovnal a v 55.minutě byl velmi blízko ke vstřelení gólu, ale Patrik Antoniazi, předvedl proti střele z patnácti metrů výborný zákrok a míč vytěsnil na roh. V 60.minutě pak zahrával rohový kop Filip Gardián a Marek Navrátil pohotovou tečí přidal náš třetí gól. Zbývající minuty přinesly ještě jednu změnu skóre, když soupeř minutu před koncem upravil na konečných 1:3.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas hrajeme na domácím hřišti, kde v neděli 16.4.2017 přivítáme družstvo Zábřehu na Moravě. Začátek zápsu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér v 10:00 hodin.
Mistrovský zápas s Kozlovicemi
NovinkaNádherné nedělní dopoledne 2.4.2017 přivedlo na naše domácí hřiště soupeře "přes kopec" z Kozlovic. Soupeř byl na třetím místě tabulky a přijel v roli favorita. Naši borci opět v neúplné sestavě - 2 mladší žáci po svém zápase doplňovali 10 starších žáků, kteří se chtěli pokusit o překvapení - a to překvapení se jim málem podařilo .... Po poločase 0 : 2 skončil zápas 1 : 2 a soupeř se do posledních vtřeřin obával o výsledek. Myslím si, že kluci odehráli dobrý zápas a jen trocha štěstí jim zabránilo minimálně uhrát bod za remíru.

FC Želatovice - FK Kozlovice 1 : 2 ( 0 : 2 )
Gól : Piska
Sestava : Navrátil M. – Král Z., Rychlík D., Schröpfer, Olejník – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M.., Lysák R.
Střídající hráč : Haluzík

Z našeho pohledu hodně smolné utkání. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, ale soupeř byl důraznějším týmem v pokutovém území a dokázal využít dvou standartních situací, v podobě přímých kopů, k dvougólovému vedení. Náš tým měl největší šanci skórovat ve 22.minutě, ale Tomáš Sehnálek trefil jen horní tyč. Druhá půle byla v podání našeho týmu o hodně lepším představením. Soupeře jsme začali přehrávat a ve 43.minutě se nám podařilo Vojtou Piskou snížit na 1 : 2. Kontaktní gól náš tým povzbudil a nadále jsme byli aktivnějším týmem. Přišli i šance, ale štěstí tentokrát nebylo na naší straně a povedené střely Vojty Pisky a Filipa Gardiána ve 46, resp. ve 47.minutě, skončily na brankové konstrukci. Ve 48.minutě se uvolnil na hranici šestnáctky Tomáš Sehnálek, bohužel však přestřelil. V závěrečných minutách vsadil soupeř vše na obranu a těsné vítězství uhájil.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme na hřiši nováčka soutěže v Dubu nad Moravou. Zápas hrajeme v sobotu 8.4.2017 od 9:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér v 8:45 hodin. Doprava individuální, dle možností rodičů.
Mistrovský zápas s Novými Sady
NovinkaNedělní ráno 26.3.2017, bezprostředně po změně času na letní, slunečné, ale velmi chladné počasí nás přivítalo na hřišti tradičního soupeře v Krajském přeboru starších žáků v Olomouci - Nových Sadech.

FK Nové Sady - FC Želatovice 2 : 4 ( 0 : 3 )
Góly : Sehnálek 2, Koláček, Piska
Nahrávky : Lysák R., Sehnálek, Piska
Sestava : Navrátil – Zbořil, Rychlík D., Schröpfer, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M., Lysák R.

Na hřiště našeho soupeře jsme určitě nejeli v roli favorita. Podzimní utkání u nás jsme prohráli poměrně hladce 0 : 6 a sestava s devíti staršími žáky a dvěma mladšími, bez možnosti střídání, příliš optimismu nedávala. Nicméně míč je kulatý a každé utkání začíná od stavu 0 : 0.
Soupeř do utkání vstoupil aktivně a v 7.minutě se mohl jít do vedení, ale nebezpečnou hlavičku po rohovém kopu, zastavil Zdeněk Král těsně před brankovou čarou. I nadále byl soupeř aktivní, ale ve 12.minutě narýsoval kolmici mezi obránce Robert Lysák, Tomáš Sehnálek vyhrál běžecký souboj s obráncem a střelou podél vybíhajícího gólmana otevřel skóre utkání. Soupeře obdržený gól zjevně zaskočil a když v 15.minutě Peťa Koláček, obral u soupeřova pokutového území zbytečně kličkujícího protihráče a poslal míč na soupeřovu bránu, kde nakonec s přispěním gólmana skončil, byla nálada v týmech hodně rozdílná. Soupeř se pak věnoval více rozboru chyb rozhodčího a my toho dokázali využít ve 24.minutě, kdy Marek Cagaš poslal míč rozběhnutému Tomáši Sehnálkovi, který opět prokázal svou rychlost, když byl u míče dříve než obránce s gólmanem a následnou přihrávkou ,,vyzval“ Vojtu Pisku ke skórování do prázdné brány.

Ve druhé půli jsme očekávali nápor soupeře, který neměl co ztratit. Snažili jsme se jej pozorným bráněním eliminovat, ale ve 43.minutě přišel rohový kop, míč se dostal k nekrytému protihráči a ten kolenem snížil na 1 : 3. Tento gól soupeře pochopitelně povzbudil, ale nám se dařilo tlak eliminovat až do 61.minuty, kdy přišel přímý kop, který se odrazem od zdi snášel z výšky k naší bráně a Mara Navrátil neměl dostatek klidu na chycení míče – 2 : 3. Po tomto gólu vsadil soupeř vše na útok a nám se povedlo to, co minulé utkání Jeseníku u nás. V 68.minutě vybojoval míč uprostřed hřiště Vojta Piska, poslal míč rozběhnutému Tomášovi Sehnálkovi a ten přesnou střelou k tyči pečetil naše vítězství – 2 : 4.

Nebylo to vůbec špatné představení a celý tým musím pochválit za bojovnost, nasazení a touhu zvítězit, prostě týmový výkon a zasloužené vítězství.

Několik fofografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajem na domácím hřišti - v neděli 2.4.2017 přivítáme v okresním derby soupeře z Kozlovic. Zápas začíná v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin. Doufejme, že se všichni nemocní a zranění dají dohromady a tohoto soupeře přivítáme v plné síle. Přijďte naše borce povzbudit na toto mistrovské utkání.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

07/04/2017 13:09
Pozor, změna termínu zápasu s Konicí z neděle 23.4. na sobotu 22.4. V kalendáři opraveno.

05/03/2017 18:12
V kalendáři akcí je doplněn tréninkový plán a mistrovské zápasy jaro 2017 a letní soustředění. Sledujte kalendář průběžně, termíny i časy konání zápasů se mohou měnit !

13/07/2016 12:47
V kalendáři akcí je doplněn rozpis zápasů na podzim 2016.

24/09/2015 08:28
Doplněno hodnocení trenérem za zápasy v Lošticích, Šternberku a v Černovíře.

22/05/2015 20:28
Doplněno i hodnocení zápasu se Zábřehem a Černovírem

21/05/2015 21:23
Doplněno hodnocení zápasu s Velkými Losinami a s Lipníkem nad Bečvou.

11/04/2015 21:19
Odložený zápas s Velkými Losinami sehrajeme ve čtvrtek 7.5.2015 - podrobnosti v kalendáři akcí.

24/02/2015 08:30
V kalendáři akcí najdete rozlosování Krajského přeboru mladších žáků na jaro 2015 a termín Memoriálu LN a VZ.

22/03/2014 18:38
V Kalendá?i akcí najdete rozpis mistrovských zápasů pro podzimní ?ást Krajského p?eboru mladších žáků 2014/2015 a rozpis trénínků.

03/11/2013 20:29
Ahoj Franto, nemá být ten halový turnaj 15. ale 12. (prosinec)? Píšeš listopad. Ir?a